Hi there! You are currently browsing as a guest. Why not create an account? Then you get less ads, can thank creators, post feedback, keep a list of your favourites, and more!
Test Subject
Original Poster
#1 Old 24th Aug 2013 at 3:27 PM
Default Niedziałające obiekty zmodyfikowane [mody/żółty trójkąt][TS2]
Cześć. Mam nadzieje ze ktoś tu zagląda i będzie wiedział jak mi pomoc :C A wiec w sumie wszystko było pięknie, ładnie - wszystkie mody z mts mi chodziły, ale po jakimś czasie znudziły mi sie simsy i je odinstalowałam. Kilka miesięcy pozniej zainstalowalam je znowu, chciałam wgrac mody i lipka, nie działają. Pojawiają się przy nich żółte trójkąty z wykrzyknikiem w środku. Nie pomaga reinstalacja gry, nic ;/ Ktoś miał podobny przypadek, wie jak temu zaradzić? Dodaje link ze screenem:

http://i.imgur.com/5L3yQl0.png
Advertisement
Test Subject
#2 Old 17th Nov 2013 at 3:30 PM
Hej, wiem, o czym mówisz, mi też się takie alerty pojawiają, ale wszystko gra. Może brakuje jakichś meszów albo ogólnie przypadkiem pliki się pogubiły. Może spróbuj po prostu od nowa je pościągać?
Mam nadzieję, że pomogłam, ale jak coś, to pisz, może jakoś zaradzimy


Hey, I know, what you're talking about, I've got the same alerts too, but the game is ok. Maybe there are some lost meshes or files? I think you should just try re-download the mods again.
I hope it'll help you, but if not, don't mind to ask - we could fix it
 
Back to top